Головна » 2014 » Грудень » 1 » Зав'яжи вузлик - врятуй героя
Зав'яжи вузлик - врятуй героя

За ініціативи приватного підприємця Козуб Вікторії та Проданенко Юлії (яка придбала сітку) наші учні  включилися в акцію «Зав’яжи вузлик – врятуй життя  герою».

Впродовж тижня учні відвідували міський палац культури, де за сприяння директора Струтинської Оксани було розтягнуто сітку розміром 8х6 м. Батьки та вчителі школи принесли білу тканину, а діти невеличкими стрічками зав’язували її на сітці.

Старанно працювали учні 2-х, 3-х,4-х, 5-Б класів. Будучи ще зовсім юними, вони добре розуміють важливість такої їхньої праці.

Використання цієї маскувальної сітки врятує життя не одному бійцю АТО та допоможе зберегти військову техніку для наближення перемоги у цій кровопролитній та жорстокій боротьбі за незалежність України. Наш проект триває. Запрошуємо приєднатися усіх бажаючих!

Переглядів: 291 | Додав: NoRbbb | Рейтинг: 0.0/0