Головна » 2019 » Травень » 29 » Вітаємо
Вітаємо

Я гордий класний керівник. Мені пощастило працювати із добрими, талановитими й творчими дітьми.
Мої учні здобули перемоги на олімпіадах, захистили роботи в МАНу, мають спортивні досягнення.
Куліков Максим посів III місце у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН із зарубіжної літератури. Учень став переможцем II етапу олімпіад з української мови та літератури ,інформатики, а з англійської мови посів I місце в області.
Порвіш Марія посіла III місце на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з англійської мови.
Мартинюк Кирило посів на олімпіаді з правознавства та французької мови I місце, з математики - II місце, інформатики - III місце.
Коваленко Богдан посів на міській олімпіаді з англійської мови - II місце.
Брюховецький Михайло на чемпіонаті України виконав норми майстра спорту зі спортивної гімнастики і став майстром спорту.
Сідько Владислав виборов II місце в боротьбі на обласному рівні.Влад-двічі призер Київської області із дзюдо. Хрещенюк Владислав отримав І місце у міських змаганнях з лижних перегонів, ІІІ місце на відкритому чемпіонаті в м. Біла Церква зі стрільби кульової, I місце в першості ДЮСШ “Локомотив “веслування на байдарці. І це ще не всі перемоги учнів.
Хочу дітям подякувати за їхню наполегливість та старанність. Дякую всім моїм активістам. Завжди ви брали участь в усіх конкурсах і змаганнях. Ніколи не лінувалися. Мої учні найкращі. Це вони завжди заповнювали концертні програми прекрасними танцями не тільки в школі, а й нашому місті. А сьогодні головне завдання перед вами, мої діти,у спішно скласти ЗНО
Бажаю вам успіхів у досягненні мрій!

А. Л. Демиденко, класний керівник

Переглядів: 38 | Додав: NoRbbb | Рейтинг: 0.0/0