Головна » 2017 » Травень » 25 » Відомі постаті нашого міста
15:34
Відомі постаті нашого міста

   В рамках проекту «Школа – центр європейської культури» 5 травня  відбулася зустріч учнів школи з мером міста Нетяжуком Михайлом Володимировичем. Мер поділився з учнями думками щодо майбутніх перспектив розвитку міста, відповів на запитання учнів.

     

   Ось враження школярів від цієї зустрічі.

Грищенко Ніна, учениця 9-А класу:

…Нам випала нагода зустрітися та ближче познайомитися з мером міста Нетяжуком Михайлом Володимировичем. Вчителька історії Шкляр Алла Костянтинівна трішки розповіла про його життєвий шлях. На мою думку, це поважна, грамотна та цікава людина. Його розповідь про форми правління в державі дуже нас зацікавили, особливо коли мова йшла про демократичне суспільство та форми управління в ньому. Також глибоко розкрито питання реконструкції головної площі нашого міста.

   Ми мали можливість поставити запитання Михайлу Володимировичу. Нас цікавило питання працевлаштування школярів у літній період, відпочинок молоді та створення молодіжного центру…

Порвіш Марія, учениця 9-А класу:

…Головною темою нашої зустрічі було питання про перспективи розвитку нашого міста. Розмова виявилась дуже цікавою. Михайло Володимирович говорив переконливо. Видно, що людина вміє донести свої думки до слухачів та переконати їх у своїй правоті. Склалося враження, що голова міста дійсно прагне до розбудови Фастова як європейського міста, в якому буде затишно всім фастівчанам.

   Учні звернулися до Нетяжука М.В. з проханням дозволити відвідати засідання сесії міської ради з метою ознайомлення з її роботою. Мер дозволив, але зауважив, що деякі засідання не завжди є прикладом для ведення таких заходів.

   Загалом, зустріч нам сподобалась. Відповіді на всі запитання були чіткі та впевнені. Не дивно, що цю людину вдруге було обрано мером міста…

Приходько Катерина, учениця 9-А класу:

…Спочатку нас познайомили з мером нашого міста Нетяжуком  Михайлом Володимировичем, його біографією. Під час спілкування ми зрозуміли, що на чолі нашого міста стоїть досвідчена людина, небайдужа до його долі. Кожне його слово звучало впевнено, аргументи доводились конкретними прикладами. Відповіді на наші запитання були чіткі.

   Ми впевнилися, що наше місто в надійних руках.

Перед мером міста  учні поставили питання про благоустрій та впорядкування  території школи. Її фасаду. Конкретної відповіді на це питання ми не отримали, хоча маємо надію, що нас почує мер міста та депутати міської ради…

Ярова Марія, учениця 9-А класу:

 … Нас, учнів 9 класу, які вивчають основи правознавства, давно цікавлять питання розвитку правового суспільства,  демократичних відносин в ньому. Щоб дізнатися про демократичні перетворення в нашому рідному місті, на запрошення вчителя історії Шкляр А.К. до нас завітав Михайло Володимирович Нетяжук, мер нашого міста. Побачивши його та прослухавши  виступ, я зробила висновок, що це пунктуальна, врівноважена, привітна і, в першу чергу, відповідальна людина.

   Я зрозуміла, що його турбує доля нашого міста і він намагається робити все, щоб воно з кожним днем ставало ще красивішим, а його мешканці заможнішими.

Переглядів: 142 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: