Головна » 2018 » Жовтень » 19 » Вчителі навчаються
Вчителі навчаються

17 жовтня 2018 у Фастівській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов проходив обласний майстер-клас «Використання технології CLIL на уроках англійської мови» під керівництвом вчителя-методиста Забари Олени Дмитрівни. Учасників майстер-класу привітала проректор КНЗ КОР Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Бендерець Наталія Миколаївна, яка є координатором майстер-класу.

Методика CLIL, про яку розповіла Забара О.Д., є новою в Україні, тому вчителі брали активну участь в обговоренні принципів її використання. Перед учасниками майстер-класу також виступила Куровська Надія Геннадіївна, викладач англійської мови Київської міжнародної школи. Методи та прийоми роботи з молодшими школярами про які вона розповіла, викликали жвавий інтерес у вчителів. Їх практичне використання сприяє розвитку навичок роботи на уроці, коригує увагу, покращує психоемоційний стан учнів.

Олена Забара, заступник директора

Переглядів: 55 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0