Головна » 2018 » Жовтень » 15 » Вчителі навчаються
Вчителі навчаються

11 жовтня 2018 року в Фастівській СЗОШ І-ІІІ ст.. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулася вчительська конференція, яку проводив міжнародний центр Дінтернел та британське видавництво Пірсон. Тема конференції стосувалася викладання англійської мови в 1 класі в умовах Нової Школи.

Методист видавництва Кріс Кербі в цікавій формі розповів про специфіку роботи в перших класах, показав різні види роботи та організації учнів на уроці. Друга половина конференції була присвячена особливостям планування уроку. Кріс Кербі провів демо-урок в 8 класі (вчитель Абрамцева Н.М.)

Після конференції відбувся розіграш призів від видавництва Пірсон. Щасливими переможцями стали Висоцька Ю.О., вчитель ЗОШ №10, Гаршина Л.А. і Абрамцева Н.М., вчителі СЗОШ №4.

Олена Забара, заступник директора

Переглядів: 68 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0