Головна » 2018 » Квітень » 25 » В стінах Верховної Ради
В стінах Верховної Ради

Кожен учень, особливо старшокласник, мріє стати президентом держави, депутатом Верховної Ради України, головою свого рідного міста.
Готуються до великих досягнень учні на уроках правознавства. Вони в теоретичному курсі вчать систему влади держави. Урок - це важливо, але набагато важливіше побачити пілітичних лідерів держави своїми очима. Таке важливе знайомство, така незвичайна добра справа сталася з учнями 10-А класу.
Готуючись до відповідальної діяльності в майбутньому, учні познайомилися з Верховною Радою України. Ми познайомилися з коридорами, холами, вестибюлями, які дихають владою, зайшли до сесійної зали, створили свої закони, постояли під картиною, уявили себе серед депутатів.
Бажаю моїм дітят в майбутньому керувати країною і зробити її багатою, могутньою та мирною!!!

А. П. Демиденко, класний керівник 10-А класу

Переглядів: 82 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0