Головна » 2017 » Квітень » 21 » Тиждень початкової школи
Тиждень початкової школи

Журнал тижня початкових класів!

ІV день День толерантності та милосердя

В цей день усі ми прийшли у вишиванках. На грудях майоріли синьо-жовті стрічки. Акція приурочена пам’яті героїв Майдану, воїнам АТО.

Під пісню Тіни Кароль «Україна – це ти» по шкільній радіомережі диктор промовляє слова, присвячені Україні та подіям, які відбуваються на нашій землі останні роки.

Кожен класний керівник запалює на своєму столі свічку і пропонує вшанувати пам'ять героїв України хвилиною мовчання схиливши голову. Згадуємо також наших земляків-фастівчан, загиблих у цій війні та Андрія Саєнка – героя Майдану.

На перерві учні об’єднуються у велике коло та, демонструючи єдність, передають знак миру та обіймають один одного, бажаючи добра, злагоди, поваги.

В ігровій формі психологом школи було проведено заняття «Кольори у нашому житті», під час якого учні дізналися багато нового, цікавого про їх вплив на стан людини.

Переглядів: 152 | Додав: scholian | Рейтинг: 5.0/1