Головна » 2018 » Листопад » 5 » Свято в школі
Свято в школі

- Хелловін або Відьо́мська ніч — сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Найгучніше проходить у Сполучених Штатах, Канаді, Ірландії та Великій Британії.
В Україні його теж святкують. Під час святкування Хелловіну відбувається традиційне випрошування цукерок дітьми, відвідування тематичних костюмованих вечірок, прикрашання оселі та будівель, вирізання ліхтаря з гарбуза.
Згідно традицій Хелловіну, перевдягнені діти та дорослі, ходять від дому до дому промовляючи "Trick or Treat", що перекладається "Частуйте або пожартуємо".
- Якщо ж господарі відмовились почастувати, то колядники мали право "жорстоко" помститися за це, або просто пожартувати.
Традиційно в нашій школі це свято святкується теж. Цей рік не став виключенням.
Учні 11 класу разом з вчителем Демиденко Аліною Леонідівною познайомили молодших школярів з історією виникнення цього свята та разом відсвяткували його. Конкурси, пісні, танці, знайомство з героями подарували дітям гарний настрій!

Аліною Леонідівною Демиденко, вчитель англійської мови

Переглядів: 55 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0