Головна » 2018 » Березень » 2 » Свято в школі
20:31
Свято в школі

   27 березня під час міського огляду «Обдарована дитина в початковій школі» свою систему роботи представили ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і СЗОШ І-ІІІ ст. №4, в яких педагогічні колективи здійснюють системну роботу щодо виявлення і підтримки дитячої обдарованості. 
     Фестиваль «Зоряні обрії» в ЗОШ №4 став справжнім святковим тріумфом обдарованих дітей і вчителів початкових класів. Оригінальний сценарій і його музичний супровід, сценографічні знахідки і яскраві учасники свідчать про креативну співпрацю учнів і вчителів початкової школи. Маленькі спортсмени і музиканти, художники і переможці предметних олімпіад отримали визнання своїх досягнень і перемог від однолітків, вчителів, батьків і гостей. Керівник методичного об’єднання Трухан Олена Леонідівна продемонструвала систему роботи з обдарованими учнями, їх участь у конкурсах і олімпіадах, виконання математичних завдань на платформі Вчи.юа, результати упровадження інноваційної технології «Міксіке в Україні» тощо.
   Успіху цього заходу сприяли його ведучі Кулікова Інна Петрівна і обдарований учень 4 класу Куліков Павлик, всі вчителі початкових класів.

За матеріалами https://www.facebook.com/radafastiv/?hc_ref=ARRAFg8hbXWXc1b5opWACn67GBERltEI_CeV-aSw35aRi9AFmQJ7Q3VZJej6y58_OLc

   

 

Переглядів: 57 | Додав: scholian | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: