Головна » 2014 » Грудень » 24 » Наші досягнення
Наші досягнення

17 грудня у приміщенні Фастівского НВК відбувся щорічний  Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук. Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Нашу школу гідно представили  майбутніх науковці.

Вітаємо!

Швець Вікторію  (10 клас) - відділення мовознавство (І місце). Науковий керівник – Коноваленко Оксана Миколаївна.

Корнєву Ірину (10 клас) –відділення мовознавство (ІІ місце). Науковий керівник – Коноваленко Оксана Миколаївна.

Тімощенко Анну (10 клас) – відділення мовознавство (І місце). Науковий керівник –Абрамцева Наталія Миколаївна.

Шевчук Анастасію (11 клас) - відділення мовознавство (ІІ місце). Науковий керівник –Забара Олена Дмитрівна.

Андрєєву Анастасію (11 клас) - відділення мовознавство (ІІ місце). Науковий керівник –Забара Олена Дмитрівна.

Переглядів: 300 | Додав: NoRbbb | Рейтинг: 0.0/0