Головна » 2018 » Листопад » 9 » Річнниця
Річнниця

7 листопада в місті Фастів відзначається 75 річниця вигнання нацистських загарбників. В  школі до цієї дати проведено мітинг на могилі загиблих фастівчан. Діти уважно слухали про історичні події, які відбувалися в місті в окупаційний період: про тривалість окупації,  про жорстокий нацистський режим, про геноцид до єврейського населення,  про розстріли мирних жителів та військових полонених.  Учні дізналися, що окупація міста тривала з вересня 1941 року по листопад  1943 року. Після звільнення Фастова від нацистів на місці поховання встановлено пам’ятник  та обладнано спільні могили.  А учні нашої школи протягом довгих років доглядають за могилами, садять свіжі квіти навесні, прибирають листя восени на цьому пам’ятному місці.

Антоніна Петрівна Роздольська, педагог-організатор

Переглядів: 38 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0