Головна » 2019 » Грудень » 8 » Річниця
Річниця

6 грудня 2019 року минуло 90 років від дня народження відомого українського письменника-дисидента, нашого земляка, справжнього патріота нашої України Миколи Герасимовича Глухенького.

5 грудня в приміщенні Фастівського краєзнавчого музею вчителями та учнями школи було проведено урочисте зібрання, присвячене цій знаменній даті. Вшанувати пам’ять про письменника прийшли члени громадського комітету «Пошук» Буженик Лідія Степанівна, колишній директор ЗОШ №4, Древецький Анатолій Анатолійович, почесний громадянин міста, член комітету, Неліна Тетяна Вікторівна, колишній директор краєзнавчого музею, вчителі історії та бібліотекарі шкіл міста, учні школи. На святі згадали про створення громадського комітету «Пошук», музею М.Глухенького в школі.

Директор шкільного музею, вчитель історії Шкляр Алла Костянтинівна  познайомила присутніх з життям і творчістю М.Глухенького. Машляківська А.П. коротко проаналізувала твори «Колії» та «Коліївщина», розкрила історичний період боротьби українського народу проти польської шляхти в ХVІІІ столітті за свої права та незалежність.

На святі прозвучали власні вірші учнів школи Дубовик Б., Хомутової С., Сідька М., Ковальчук А., Циганок  А.,  вчителів Соловйової Н.М., Осики Т.І.  та поета, скульптора Древецького А.А.

На святі були присутні дочка М.Глухенького Анна Миколаївна та його внуки. Вони подякували присутнім за пам’ять про батька та діда.

Переглядів: 30 | Додав: NoRbbb | Рейтинг: 0.0/0