Головна » 2019 » Квітень » 11 » Профорієнтація
Профорієнтація

10 квітня 2019 року Фастівською міськрайонною філією  Київського обласного   центру зайнятості організовано   та проведено «День відкритих дверей»,  який відвідали безробітні,  зайняте,  незайняте населення, роботодавці, представники військкомату та  учні 9-Б класу  Фастівської спеціалізованої загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням іноземних мов № 4 з класним керівником Іриною Мельнічук.

Відвідувачам  надали інформацію про спектр соціальних послуг державної служби зайнятості, різноманітний світ професій та можливість проходження професійної підготовки за направленням служби зайнятості.

Спеціаліст з профорієнтації Наталія Весела провела учням екскурсію відділами центру занятості. Людмила Левченко начальник відділу взаємодії з роботодавцями ознайомила з діяльністю відділу та побажала успішно реалізувати себе в майбутньому.

Наталія Весела  познайомила присутніх з офіційним сайтом державної служби зайнятості України, зокрема Платформою з  профорієнтації та розвитку кар’єри. Наголошено про можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі та зробити власну профорієнтацію, визначити свої Soft Skills («м» які» навички) .

Активно школярі брали участь в обговоренні значення професії у житті людини, для чого вона потрібна, як не помилитися у виборі та де знайти інформацію про професію. З інтересом виконували інтерактивні вправи.

Представлено можливість безкоштовного навчання англійській мові (онлайн) на сайті «Lingva. Skills» та ознайомлено з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus».

Дев’ятикласникам  презентовано ресурс  «Моя професія:консультаційна мережа», яка надає можливість проходження профорієнтаційного тестування у дистанційному режимі. Учні виявили інтерес і найближчим часом пройдуть тестування.

Молодь з цікавістю  розглянули папки з описами професій.

Острівна Віліна скористалася можливістю і пройшла опитувальник професійної спрямованості  Е.Клімова та переконалася у правильності свого вибору стати реставратором.

По закінченню заходу були підведені підсумки та надані відповіді на запитання.

Наталія Весела, спеціаліст з профорієнтації

Переглядів: 71 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0