Головна » 2019 » Березень » 4 » Проектна діяльність
Проектна діяльність

В рамках вивчення предмету «Громадська освіта» в 10 класі в школу на зустріч з учнями завітав мер міста Фастова Михайло Нетяжук. Учні уважно слухали Михайла Володимировича, який зупинився на проблемі організації та роботи самоврядування у Фастові. Мер розповів про систему виборів депутатів міської ради, голови міста та їх повноваження. Також Михайло Володимирович зупинився на питанні основних проблем міста та шляхах їх реалізації. Учні запропонували декілька питань, що хвилюють молодь міста: місце проведення вільного часу підлітків, скейт-парк для молоді та інше.

Учні школи виявили бажання взяти участь у роботі сесії Фастівської міської ради. Питання організації дозвілля молоді запропоновано розглянути на одній із сесій.

Переглядів: 77 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0