Головна » 2018 » Грудень » 8 » Проектна діяльність
Проектна діяльність

"Свинка Пеппа" – анімаційний телесеріал для дошкільнят. Однак він популярний серед людей різного віку в усьому світі. Його головна героїня Пеппа – допитлива та авантюрна, але полюбляє командувати. Вона живе зі своїми батьками і своїм маленьким братом та ходить в школу. Вона також ходить на дитячий майданчик, де вона проводить час зі своїми  друзями, іншими ссавцями. Її брат Джордж часто супроводжує Пеппу. Він любить грати зі своїм іграшковим динозавром.

В Китаї існує субкультура, яка використовує Пеппу в якості свого символу. ЇЇ члени, безробітні люди і гангстери, роблять татуювання, використовуючи малюнки із мультфільму.

В Об’єднаному Королівстві серіал був використаний, щоб просунути політичну програму однієї із партій. Там також існує тематичний парк, де вы можете випробувати улюблене заняття Пеппи – пострибати в калюжах з багнюкою. А в Австралії одна із серій була заборонена, тому що в ній показували дружбу з павуком. Шоу можна подивитись на сорока різних мовах, включаючи німецьку, італійську і фінську.

Цей серіал доступний англійською мовою на You Tube. Дивіться і вдосконалюйте свій рівень англійської.

Учні 3-Б класу люблять Пеппу і її друзів теж. Сьогодні на уроці англійської вони готувались разом з Пеппою до Різдва Христова і підготували цілу галерею яскравих малюнків.

Галина Олександрівна Чепелянська, вчитель англійської мови

Переглядів: 38 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0