Головна » 2017 » Травень » 25 » Привіт,  Європо!
Привіт,  Європо!

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей  день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.

Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру.

У Фастівській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов на відзначення Дня Європи, в рамках проекту «Школа – центр європейської демократії» були заплановані та проведені  заходи: тематичні уроки, виховні години,  вікторина «Чи знаєш ти європейські країни», конкурс малюнків.

18 травня в міському Палаці культури відбулося музичне свято «Привіт, Європо!» Це віртуальна подорож країнами Європи, де діти ознайомилися з історією, географією, культурою,  визначними місцями. На це свято були запрошені делегації учнів міських шкіл.

Прозвучали пісні англійською, французькою, польською, болгарською мовами, виконувалися ірландський, іспанський, український танці. З захопленням глядачі зустріли віденський вальс.

Це свято в черговий раз нагадало нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас.

Україна – частина Європи, країна, якою ми всі пишаємося. Наш народ сильний, мужній і головне для нас – не забувати ким ми є! Ми стали частиною єдиного цілого, приєдналися до святкування Дня Європи.

Миру Вам, шановні друзі!

Переглядів: 162 | Додав: scholian | Рейтинг: 1.5/2