Головна » 2017 » Травень » 10 » Подія
Подія

Протягом квітня 2017 року учні шостих класів нашої школи стали учасниками Фастівського міського арт-фестивалю комп'ютерної графіки. Фестиваль проводився з метою формування національної свідомості, художньо-естетичної культури, креативного мислення школярів, реалізації їх творчого потенціалу в галузі нових інформаційних технологій і візуального мистецтва. З поміж всіх робіт було відмічено малюнки Коцюбського Івана та Петренко Аліни.

Організатором фестивалю є міське методичне об’єднання вчителів інформатики та методичний кабінет управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Активні учасники мали можливість відвідати Всеукраїнський щорічний фестиваль робототехніки "ROBOTICA" у місті Київ. Нашу школу представляв Васильєв Олексій.

Переглядів: 120 | Додав: scholian | Рейтинг: 5.0/1