Головна » 2018 » Серпень » 19 » Оголошення
Оголошення

Інститут модернізації змісту освіти спільно з FIRST LEGO League в Україні проведе безкоштовний вебінар «Інноваційні програми FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior у початковій школі».

Метою заходу стане ознайомлення вчителів початкових класів з технологіями та застосуванням LEGO в освітньому процесі. Під час вебінару будуть обговорюватися питання використання конструктора LEGO як новітнього освітнього інструмента, застосування сучасних проектних технологій від LEGO в освітньому процесі та умови участі у Всеукраїнському фестивалі «FIRST LEGO League Jr.» для дітей віком від 6 до 10 років.

Реєстрація

До участі у вебінарі запрошуються фахівці, які координують роботу з питань інноваційної діяльності та впровадження STEM-освіти, методисти та вчителі початкових класів. Вебінар відбудеться 21 серпня 2018 року о 12:00. Для участі необхідно зареєструватись та заповнити відповідну заявку.

Переглядів: 21 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0