Головна » 2018 » Січень » 16 » Оголошення

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Фастівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 з 2018 – 2019 н.р. розпочинає впроваджувати науково-педагогічний проект «Інтелект України».
   Він реалізується в початковій школі на базі державних програм із різних навчальних дисциплін. До проекту розробники пропонують власний навчально-методичний комплекс (підручники – зошити з друкованою основою – посібники для вчителя), забезпечений комп`ютерною підтримкою (аудіо-, відеозаписами). Учні початкових класів, які працюють за Проектом, мають високий рівень мотивації до навчання, уміють працювати з інформацією.

Запрошуємо всіх батьків, які мріють бачити свою дитину інтелектуально розвинутою, творчою, активною, життєрадісною і успішною у житті записатись у 1 клас (2018 – 2019 н.р.), який буде працювати за програмою проекту «Інтелект України».
УВАГА!!! Зарахування дитини до 1 класу за НПП «Інтелект України» буде здійснюватися за співбесідою.

Мета всеукраїнського науково-методичного проекту «Інтелект України» – впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей та учнівської молоді.

Переглядів: 151 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0