Головна » 2017 » Травень » 5 » Ніхто не забутий, ніщо не забуте
Ніхто не забутий, ніщо не забуте

У рамках підготовки та проведення заходів, присвячених пам’яті жертв Другої світової війни, на території поховань загиблих фастівчан відбулися упорядкування та ремонтні роботи.

Протягом тривалого часу учні Фастівської СЗОШ І-ІІІ ст.. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов доглядали та прибирали цю територію. В цьому році шефську допомогу по упорядкуванню могил загиблих фастівчан надала Фастівська дільниця Васильківської філії з експлуатації газового господарства ПАТ Київоблгаз, керівником якої є Єзан А.М.

Працівники дільниці під керівництвом Соломатіна В.М. відремонтували огорожі, пофарбували їх, впорядкували надгробні плити, зробили ремонт та висипку містка, побілили бордюри. Завдяки спільним зусиллям пам’ятне місце має належний естетичний вигляд.

Адміністрація та учнівський колектив школи вдячний керівнику та працівникам дільниці газового господарства за співпрацю.

Переглядів: 177 | Додав: scholian | Рейтинг: 5.0/1