Головна » 2018 » Жовтень » 11 » Наші подорожі
Наші подорожі

Учні Фастова відвідали місто-побратим Валч, що у Польщі і взяли участь у проекті «Польсько-український майстер-шеф-кухар». Учні нашої школи теж були гостями цього міста. Під час проекту молодь змагалася у приготуванні польських та українських страв під керівництвом Майстра шеф-кухаря Демяна Собка. Діти презентували свій регіон, його традиції, звичаї та познайомилися зі шкільним середовищем Валча. Учні спілкувалися з місцевими представниками влади, з представниками української меншини у Польщі, з батьками польських дітей-учасників, польськими учнями та педагогами.

Діти брали участь в спортивних змаганнях, познайомилися з історичним містом Торун (батьківщиною Міколая Коперника) та взяли участь у квесті «Визначні споруди Валча». Учні були присутніми на уроках інформатики, англійської мови та праці. Діти проявили себе творчими,розумними та кмітливими.
Гарна поїздка та прекрасний обмін досвідом. Дякуємо міській раді, що мали змогу взяти участь у проекті.

Аліна Леонідівна Демиденко, вчитель англійської мови

Переглядів: 20 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0