Головна » 2018 » Березень » 9 » Вітаємо з перемогою
Вітаємо з перемогою

1 березня 2018 року у Фастівському НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9» відбувся патріотичний квест «Сторінками становлення української державності». У квесті брали участь старшокласники загальноосвітніх закладів міста.

Наші учні, Галінзовська Єлизавета, Каратєєва Владислава та Волкова Ангеліна, учні 9-А класу, теж прийняли участь у патріотичному квесті. Усі учні повинні були обійти станції: «Великі українці», «Наша мова калинова», «Історична», «Народні символи», «Літературна», «Фольклорна», «Мистецька», «Ми – єдині та унікальні», а в кінці усі зустрілися на станції єдності, де створили листівки з нагоди 100-річчя Дня Соборності України, яке будемо відзначати наступного року.

Після проходження маршруту всіма командами журі підбили підсумки. І наша школа отримала 1 місце отримавши 56, 5 балів.

Ліза Галіндзовська, учениця 9-А класу

Переглядів: 123 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0