Головна » 2017 » Червень » 6 » Мовний табір. Шостий день
Мовний табір. Шостий день

6 червня у таборі був день на вулиці. Діти були ознайомлені з історією та правилами гри у фрисбі. Спочатку діти тренувалися, і вже потім були проведені змагання між командами.

Для дітей, які цікавляться фотографією та природою, був проведений «nature photo scavenger hunt». Під час нього діти робили фото в невеличких групах  певних природних явищ та предметів, зазначених у списку.

Також була проведена гра «All aboard!». Вона була націлена на зближення дітей та розвиток креативного мислення та незвичайних способів вирішення проблем. Діти були надзвичайно успішні в підтримці один одного та у вигадуванні незвичайних рішень.

Мабуть, найприємнішим було єднання дітей навколо багаття. Розмови, лінгвістичні ігри, головоломки та смаження сосисок на вогнищі створили атмосферу тепла, розуміння та порозуміння.

Переглядів: 267 | Додав: scholian | Рейтинг: 5.0/1