Головна » 2017 » Травень » 31 » Мовний табір. Перший день
Мовний табір. Перший день

З 29 травня 2017 р. у школі почав працювати мовний табір для учнів 5-10 класів. У цей день відбулося урочисте відкриття роботи табору. Свято розпочали учні, демонструючи свої таланти. Учні виконували пісні англійською мовою, розповідали вірші та зустрічали літо гарними словами. Учні 9-А класу виконували танці, показуючи знання культур різних народів. Усі вчителі представились як тренери. Директор табору Демиденко А.Л. привітала всіх присутніх та побажала гарного відпочинку.

Робота мовного табору розпочалася з того, що учні були поділені на три групи. Чепелянська Г.О., Абрамцева Н.М., - тренери червоної групи. Ланець Ю.В., Шевченко В.М. - тренери  оранжевої групи. Забара О.Д. та Куровська Н.Г. - тренери зеленої групи.  Учні створили проект «Хто ми є і які ми є» та презентували себе, розповіли про свої захоплення.

Переглядів: 183 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0