Головна » 2017 » Червень » 6 » Мовний табір. П'ятий день
Мовний табір. П'ятий день

2 червня Абрамцева Н.М. та Куровська Н.Г. спрямували свої зусилля та увагу дітей на формування навичок роботи в команді та розвиток уваги. З цією метою був проведений ice-breakerPrincess. Dragon. Samurai”, який допоміг дітям створити команду та заохочував їх до прийняття спільного рішення швидко. Це дало можливість гарно посміятися. Також були проведені дві гри "Chinese Whisper" та “Make a Shape”. Перша з них мала на меті розвиток навичок невербальної комунікації та заохочувала їх застосовувати увагу та акторські нахили. Друга ж  вимагала від дітей чіткої співпраці та конструктивного спілкування. На завершення було проведено Fortuneteller”. Під час цієї гри діти вигадували передбачення один для одного на вихідні попереду.

Вчитель праці Цурочка І.М. провела майстер-клас з плетіння шнурків китайською технікою «Куміхімо». Діти були зачаровані неймовірними візерунками, які було так легко створити за допомогою кількох ниток та схеми.

Ланець Ю.В. провела серію ігор, метою яких було залучення дітей до здорового харчування та мотивацію учнів до самоусвідомлення.  Все почалося з того, що діти малювали автопортрет на голові, а потім домальовували його, створивши цілу галерею. Також була проведена гра «Articulate». Впродовж цієї гри діти вчилися висловлюватися та прислухатися до інших. Також були проведені ігри та конкурси, які мали на меті у веселій та розважальній формі заохотити дітей до здорового харчування.

Переглядів: 202 | Додав: scholian | Рейтинг: 5.0/1