Головна » 2017 » Травень » 31 » Мовний табір. Другий день
Мовний табір. Другий день

День другий…

30 травня учні з радістю розійшлися по своїх групах і приступили до роботи. Під керівництвом Демиденко А. Л. був пройшов театральний день.

Учні інсценізували казку за ролями. Завдання продемонструвати смішну та серйозну казку діти виконали з радістю. Тепер найцікавіше! Тренер сказала початок казки, а учні придумали ії сюжет. Діти мали змогу відчути себе справжніми акторами. Звичайно, це все звучало англійською!

Тренери Куровська Н.Г. та Ланець Ю.В. провели такі ігри з розвитку невербальної комунікації та навичок роботи в групі: ”Team building games”, ”Blind snake”, ”Chocolate River Electricity”.

Для повторення лексичного матеріалу Чепелянська Г.О. та Шевченко В. М. провели ігри з м’ячем ”Line-up Game”та”Letter T”. Bord Games - групова робота на розвиток мовленнєвих навичок та комунікативних умінь.

Переглядів: 225 | Додав: scholian | Рейтинг: 5.0/1