Головна » 2017 » Червень » 6 » Мовний табір. Четвертий день
Мовний табір. Четвертий день

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, були гордістю для своєї родини і  прославляли рідний край.

У нашому мовному таборі   учні теж  святкували цей день. Директор табору Демиденко А. Л. привітала всіх дітей із святом та побажала всього найкращого. Учні отримали солодкі дарунки, а потім з вихователями Кудрявцевою О. В. та Яцкєвіч Н. А. пішли на екскурсію в Ботанічний сад. Там учні мали пікнік, розважались, граючи в різні рухливі та пізнавальні ігри. Свято пройшло весело та цікаво.

Демиденко А.Л. провела з учнями гру «Секретні агенти та детективи». Діти були поділені на дві команди. У кожній команді був секретний агент ,який описував зображення малюнка, а «детективи» повинні були намалювати те ,що  зображено.

Веселою була гра ‘Change who has …’’ Учні повинні були помінятись місцями, якщо мали при собі однакові речі.

Переглядів: 201 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0