Головна » 2019 » Червень » 10 » Мовний табір
Мовний табір

Сьогодні понеділок. Сонячний ранок. Мяке, насичене запахом трав, повітря. Повіває легенький вітерець. Ми збираємося о 9.00 на ранкову зустріч. Після вихідних усі хочуть поділитися новими враженнями. Багато дітей подружилися, перебуваючи у мовному таборі.

Потім ми розучуємо з вчителем англійської мови Абрамцевою Наталією Миколаївною jazz chant.

А зараз усі учні зібралися на спортивному майданчику. Сингаєвський А.С. та Кудрявцева О.В. проводять змагання з легкої атлетики та піонерболу. Збуджені, з розчервонілими обличчями, діти виявляють активність, кожен хоче бути першим і здобути перемогу. А ось фінальний свисток…Урочиста мить. Проходить нагородження учасників змагань грамотами за здобуті І,ІІ та ІІІ місце.

10.40  Надворі спекотно, а вчителі англійської мови Ланець О.Ю., Левчишина О.В. розмістилися під тінистою липою і влаштували для учнів пікнік. Як писав Антуан де Сент–Екзюпері, єдина справжня розкіш - це розкіш людського спілкування. Ми насолоджуємося розмовами англійською мовою.

Переглядів: 40 | Додав: NoRbbb | Рейтинг: 0.0/0