Головна » 2019 » Червень » 6 » Мовний табір
Мовний табір

День третій

Після рясного дощу виглянуло літнє сонечко і засвітилися усмішки у нашої дітвори. На веселій ноті пройшла ранкова зустріч.

9.10-9.20 - Ковалевська О.В. проводить флешмоб.

9.20-9.30- Jazz chant. Абрамцева Н.М. з дітьми розучують“Do you know Marry?”

Знання іноземних мов збагачує людину, розширює її ерудицію, допомагає пізнати звичаї і побут інших народів. Сьогодні ми у Франції. Наше перебування у цій країні, звичайно, віртуальне. Шевченко Володимир Миколайович проводить ігри за темою «Подорож у країну мрій». Відоме і щоразу щось нове. Так будує своє заняття з дітьми Шевченко В.М. Сьогодні він розповідає дітям про нові модальні зразки і лексичні одиниці за темо. «Подорож». На завершення проводиться конкурс «Вгадай, який вид транспорту потрібен для подорожей».

Тема заняття, яке проводить Наталія Миколаївна Соловйова, «Різнобарвне літо». Навкруги буяє зелень, барвисті квіти тішать око й серце. А ось наші діти-це наші квіти. Такі молоді, радісні, щасливі.

Мета заняття: активізувати вживання кольорів німецькою мовою. Діти опрацювали мовний зразок «Що може бути червоним, синім…?»

Робота в парах подобається учням. Діти створювали невеличкі проекти (малювали, що в літку буває того чи іншого кольору).

Хвилинка поезії. Вивчаємо пісню.

10.40 . Ми йдемо на екскурсію до костелу. Вчителі історії Руденко Л.М. і Шкляр А.К. діляться історією міста Фастова, найвизначніших пам’яток минулого.

Переглядів: 48 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0