Головна » 2019 » Червень » 5 » Мовний табір
Мовний табір

«Школярі відпочивальники, рівняйсь!» - так розпочалася ранкова зустріч у нашій школі, як і завжди, до речі, о 9 ранку. Ольга Володимирівна Ковалевська провела цікаво флешмоб “Baby shark”

І почалося… Всі діти поринають у захопливий світ філології. О 9.30 ми в класі інформатики. Досвідчені вчителі Забара О.Д. та Мельничук І.С. запропонували учням цікаві інтерактивні вправи. Це круто! Учні працюючи з комп’ютерами перевірили свої знання з англійської, німецької та французької мов.

А далі з Ковалевською О.В. дізнаємося хто ми за китайським гороскопом, співаємо пісні. Цікаво!

А з Демиденко А.Л. виконуємо лексичні вправи  по темам «Зовнішність та риси характеру», вигадуємо історії, граємо у гру “ Honey, if you love me, smile”,  “ Change who has the same things”

Переглядів: 51 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0