Головна » 2019 » Червень » 4 » Мовний табір
Мовний табір

День другий

9.00.  Ой , як нас багато! Ми молоді, вродливі, веселі. Всі раді ранковій зустрічі. У нас є мрії і багато планів.

10.00 Урочисте відкриття мовного табору “Smart Kids”. У залі гамірно, всі з нетерпінням чекають на урочисту мить.

На сцені з’являються наші вчителі англійської мови Ланець Ю.В. та Левчишина А.О. Вони вітають присутніх англійською та українською мовами.

Слово надається директору мовного табору Ковалевській О.В., яка теж вітає  всіх присутніх у залі.

І ось лунає цілий калейдоскоп пісень англійською, німецькою та французькою мовами: “Salu”, “We will rock you”, “Hallo, Leute!” “ Everything at once”! Учні 5-х класів декламують вірші.    Усі в захоплення від запального танцю Лізи Чорнобай. Це треба бачити!

Учасники дійства (учні 5-6 класів) демонструють свої театральні, музичні здібності, їм аплодує вся зала. Які ж талановиті наші діти!

Літо - це активний відпочинок на свіжому повітрі. Наші вихованці показують свою вправність у спортивних змаганнях, адже друга частина дня присвячена активним руховим іграм.

Переглядів: 54 | Додав: scholian | Рейтинг: 5.0/1