Головна » 2018 » Червень » 15 » Мовний табір
Мовний табір

Шановні учні та колеги, від щирого серця хочу подякувати вам за позитивну  та креативну роботу в мовному таборі протягом двох тижнів.

Особлива подяка вчителям англійської мови: Чепелянській Г.О., Головань Л.М., Гаршиній Л.А., Абрамцевій Н.М., Ланець Ю.В., Забарі О.Д., Батєхіній Т.Б., вчителю французької мови Шевченку В.М., вчителю німецької мови Соловйовій Н.М., вчителю музичного мистецтва Селівановій І.М., вчителям української мови Осиці Т.І., та Коноваленко О.М., вителю хімії Онучак І.В., вчителю географії Усовій Т.П., вчителю інформатики Мельнічук І.С., вчителю математики Тимошенко В.О., вчителям фізичної культури Сингаєвському А.С. та Кудрявцевій О.В., вчителю фізики Лавриненко О.В., вчителю світової літератури Вігурській В.М. та заступнику директора школи з виховної роботи Полулях В.А. за плідну працю та творчий підхід до справи.

Бажаю всім гарного літа!

А.Л. Демиденко, директор мовного табору