Головна » 2018 » Червень » 15 » Мовний табір
Мовний табір

Ось і наступив останній день нашого мовного табору.

День почався, як завжди, з ранкової гімнастики. Потім був захопливий квест, учні змагалися за солодкий приз.

Урочисте закриття було зворушливим. Свято розпочали ведучі Грищенко Ніна та Петрук Роман. Запальним східним танцем викликала бурю аплодисментів Сподіна Софія.

Куліков Максим та Верховська Надія подарували присутнім чудові пісні.

Гутевич Ольга та Марітко Марія зачарували гімнастичними трюками.

Танцювальна група "Позитив" учнів 10-А класу як завжди потішили сучасним танком.

Учні 7-А класу разом з учителем англійської мови Батєхіною Т.Б. продемонстрували результати своєї роботи у суспільно-корисному проекті, в рамках Всеукраїнської програми GoCamp.

Учні 5-Б класу провели флешмоб разом з учасниками табору.

Результати роботи табору відображені в презентації демонструвалися під час всього заходу присутнім.

Директор мовного табору, вчитель англійської мови Демиденко Аліна Леонідівна відмітила плідну працю учасників та побажала гарних канікул.

Переглядів: 41 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0