Головна » 2018 » Червень » 11 » Мовний табір
Мовний табір

День захисту дітей у Фастові
Свято організоване римо-католицьким костелом. Прилучилися до свята і наші вчителі: Головань Л.М., Демиденко А.Л., Гаршина Л.А., Онучак І.В., Вігурська В.М.
Наші учні мовного табору стали активними учасниками.
Гамов Володимир та Хрищенюк Анастасія були волонтерами, допомагали в організації свята.
При реєстрації діти отримали пам'ятний значок у подарунок. Всі присутні переглянули чудовий концерт. Ми насолодилися чудовими піснями і наших учнів Надії Верховської та Максима Кулікова. Гордість нашої школи - випускник Кірєєв Богдан, теж виконав прекрасну пісню.
Учасники свята мали змогу відвідати козацький курінь, покататися на конях, вчилися стріляти з лука.
У розпалі свята розігрувалась лотерея, а головний приз - велосипед. Для всіх дітей можна було знайти заняття до смаку. Хто розгойдувався на каруселях,а хто стрибав на батуті. Охочим наносили аквагрим. Це було незвично й весело.
На святі роздавали кольорові кульки, пригощали солодкою ватою, попкорном. По завершинні свята дітей частували обідом.
Усім запам'ятається цей день.

Переглядів: 23 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0