Головна » 2019 » Жовтень » 8 » Міжнародний проект
Міжнародний проект

Наша школа відтепер учасник міжнародної Програми  "Healthy School:заради здорових і радісних школярів". Це соціальна програма, яка реалізується Центром "Розвиток КСВ" та Mondelez International Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного життя. Здоров'я є тим чарівним ключем, який відчиняє двері до можливостей: прагнути і досягати, мріяти і здійснювати, розвивати себе, встановлювати орієнтири майбутнього. Діти нашої школи насолоджуються життям, крокують в ногу з часом, не відстають від моди. Мода - це стиль, це спосіб життя. Нове сьогодення зумовлює нову моду. Сучасна мода одна - ЗДОРОВ'Я. Бути здоровим - красиво! Бути здоровим - стильно! Бути здоровим - класно!

#HealthySchools_UA #HS_UA #afk_distribution #steam_toys #education_toys

Ірина Онучак, вчитель біології