Головна » 2018 » Квітень » 2 » Мандрівка до Полтавської області
Мандрівка до Полтавської області

Вчителі нашої школи отримали запрошення від Міжнародної благодійної організації “Remember us” відвідати музеї Голокосту в містах України.

Директор школи Фесенко Н.М., вчитель початкових класів Трухан О.Л., вчителі історії Шкляр А.К., Руденко Л.М., учениці 10-А класу Грищенко Н., Яворська Р. та представник “Remember us” Коломієць О. зустрілися 26 березня з директором Засульської гімназії Лубенського району Полтавської області.

Гімназія запропонувала нам ознайомитися з Музеєм Голокосту, створеним за допомогою “Remember us” та музейними залами, присвяченими голодомору, археологічним дослідженням. Пан директор люб’язно провів наших вчителів кабінетами гімназії, розповів про свої педагогічні досягнення.

День 27 березня був присвячений відвідуванню Вищого професійного училища 7 міста Кременчука.

Колектив училища та директор краєзнавчого музею міста провели нам екскурсію Музеєм Голокосту, що знаходиться в училищі. Ми побачили чудові навчальні кабінети з багатьох предметів старшої школи та дуже гарно обладнані майстерні, де діти набувають актуальних робітничих професій.

Наша мандрівка закінчилася в Парку Миру міста Кременчука, де знаходяться пам’ятний знак жертвам Голокосту Праведникам світу, Гонг Миру та музейна експозиція техніки часів Другої світової війни.

Мандрівка виявилася цікавою та результативною. Ми отримали багато інформації, зібрали достатньо фактів та зробили висновок про створення експозиції  “Голокост у Фастові”, яка в подальшому перетвориться в музей присвячений цій темі.

Шкляр А.К., вчитель історії

Переглядів: 106 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0