Головна » 2018 » Червень » 6 » Літній табір
Літній табір

Літо тішить нас теплом і веселими дитячими усмішками, а їх у актовій залі дуже багато.

Свято відкриття мовного табору розпочали ведучі: Ніна Грищенко і Михайло Брюховецький.

Максим Куліков натхненно заспівав пісню англійською мовою.

Учні 5 класу з Ланець Ю.В. прочитали вірші про літо - найкращу пору року.

Учні 4 класу подарували гарний настрій, розповідаючи жарти.

Зазвучав мотив східної мелодії. На сцені з'явилися учні 10-А класу. У їх виконанні ми побачили неперевершений єгипетський танець.

Німецькою пролунав вірш,який продекламував В. Кучеренко із 6-А класу.

Учениця 8-А класу Верховська Надія заспівала пісню французькою.

Н.М. Абрамцева із учнями 7-А класу провела флешмоб, потім до них приєдналася вся зала. Т.Б. Батєхіна разом зі своїми учнями працює в суспільно-корисному проекті Go Camp для громадян міста, таким чином робимо Фастів туристично-привабливим. Діти під орудою Тетяни Борисівни підготували з підручних матеріалів костюми індіанців як символу Америки. Це було дуже ефектно.

Директор мовного табору А.Л. Демиденко привітала присутніх зі святом та побажала всім гарного відпочинку.

Команди представили себе, демонструючи назву та девіз.

Учні 10-А класу на завершення свята виконали танець баяніста. Це було так мило!

По закінченні урочистостей на дітей чекав сюрприз: пікнік в тіні дерев та спортивні розваги.

Здрастуй, літо!

Переглядів: 36 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0