Головна » 2018 » Грудень » 6 » Гості в школі
Гості в школі

05 грудня 2018 у Фастівській СЗОШ  І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся  обласний майстер-клас заступника директора з НВР, учителя англійської мови Забари Олени Дмитрівни з теми «Використання технології CLIL у навчанні англійської мови», координатор Бендерець Наталія Миколаївна,  в.о. ректора КОІПОПК, кандидат педагогічних наук.

Майже 40 вчителів Київської області прийняли участь в його роботі. Темою заняття було використання елементів STEM - освіти на уроках англійської мови. Про те, що потрібно поєднувати науки в школі, працювати на їх практичну направленість говорять вже давно, посилаючись на тести PISA та приклади Фінляндії, де вважають, що якщо молода людина вже на виході зі школи буде володіти актуальним запасом практичних знань з урахуванням всіх сучасних комп'ютерних технологій та навичками пошуку інформації, то можна очікувати, що вона принесе користь не тільки самій собі, а й державі. Подібна система освіти вчить жити в реальному швидкозмінному світі, вміти реагувати на зміни, критично мислити і бути розвиненою творчою особистістю.

Під час практичних занять вчителі говорили про використання елементів STEM на уроках англійської мови, зокрема про використання ресурсів мережі Internet та взаємодію з вчителями природничого циклу. Відкритий  урок з елементами технології CLIL в другому класі провели Абрамцева Н.М., вчитель англійської мови, вчитель-методист та Кудрявцева О.В., вчитель фізичної культури, старший вчитель. Заключною частиною майстер-класу була презентація Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, ексклюзивного представника видавництва Пірсон в Україні на тему «Challenge Accepted: the Listening Part of ZNO 2019. Успішне формування іншомовної аудитивної компетенції учнів старших класів під час підготовки до ЗНО 2019 з англійської мови.», яку провела Мар’яна Петречко, методист Міжнародного освітньо-методичного центру   Dinternal Education (м. Київ).

Олена Дмитрівна Забара, заступник директора

Переглядів: 21 | Додав: scholian | Рейтинг: 3.0/1