Головна » 2018 » Березень » 31 » Гості в школі
Гості в школі

28 березня 2018 року учні 10-А класу нашої школи на чолі з класним керівником Демиденко Аліною Леонідівною, в рамках проекту "Школа "Центр європейської культури"" зустрічали польську молодь із міста Валч, яка приїхала до нашого міста на запрошення міської ради.

Ми зустріли їх так, як у нас на Україні зустрічають гостей, за святковим столом зі смачними пиріжками та цукерками. Директор школи Фесенко Н.М. влаштувала гостям екскурсію по школі. Наші школярі познайомили гостей з красивими куточками України, нашими святами та традиційними стравами. Учні привітали гостей українським танком та сувенірами. Польські діти розповіли про свої традиції, всі разом влаштували флешмоб, а потім обмінялися контактними даними.

Школярі мали змогу поспілкуватися польською та англійською мовами. Деякі учні зустрічали іноземних друзів у своїх домівках за сімейною вечерею та разом подорожували по Фастівщині. Сподіваємося це знайомство переросте у велику дружбу.

Переглядів: 35 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0