Головна » 2018 » Березень » 31 » Гості в школі
Гості в школі

28 березня 2018 року учні 10-А класу нашої школи на чолі з класним керівником Демиденко Аліною Леонідівною, в рамках проекту "Школа "Центр європейської культури"" зустрічали польську молодь із міста Валч, яка приїхала до нашого міста на запрошення міської ради.

Зміцнюючи дружні зв'язки між польськими та українськими школярами проведено "Добре діло", з метою виховання патріотизму, дружби, взаєморозуміння, укріплення миру між народами.

Ми зустріли їх так, як у нас на Україні зустрічають гостей, за святковим столом зі смачними пиріжками та цукерками. Директор школи Фесенко Н.М. влаштувала гостям екскурсію по школі. Наші школярі познайомили гостей з красивими куточками України, нашими святами та традиційними стравами. Учні привітали гостей українським танком та сувенірами. Польські діти розповіли про свої традиції, всі разом влаштували флешмоб, а потім обмінялися контактними даними.

Школярі мали змогу поспілкуватися польською та англійською мовами. Деякі учні зустрічали іноземних друзів у своїх домівках за сімейною вечерею та разом подорожували по Фастівщині. Сподіваємося це знайомство переросте у велику дружбу.

Переглядів: 85 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0