Головна » 2018 » Березень » 30 » Гості в школі
Гості в школі

Ось і дочекалися гостей. Минулого року учні нашої школи під керівництвом вчителя англійської мови Абрамцевої Наталії Миколаївни брали участь у проекті від організації  GoCamp та МОН. Завдяки проробленій роботі до нас завітав волонтер з Америки Вільям Барнс. Учні, вчителі та Вільям, протягом трьох тижнів, працювали над спільним проектом «Hollywood smile».

Під керівництвом Демиденко А.Л., Абрамцевої Н.М., Ланець Ю.В., Гаршиної Л .А. діти середніх класів створили постери "Догляд за ротовою порожниною" та "Корисне харчування".

Учні 6-Б класу разом Демиденко А.Л. проаналізували, які страви є корисними, а які шкідливими. Діти приготували смачний овочевий салат, який корисний для організму. Таким чином, урок був не лише пізнавальний, а і смачний.

Учні 10-А класу під керівництвом Чепелянської Г.О. та Демиденко А.Л. підготували для учнів молодшої школи урок-проект "Догляд за зубами". Старшокласники розповіли малюкам, як правильно доглядати за зубами. Діти переглянули відео, взяли участь у вікторині за кожну правильну відповідь отримали бонус. Було весело та цікаво.

​​​​​​​Вчитель Абрамцева Н.М. провела анкетування серед учнів про те, що вони знають про догляд за зубами. Посиденьки англійською сподобалися всім.

Разом з вчителями Демиденко А.Л. та Абрамцевою Н.М. учні 9-А та 10-А вивчити пісню Smile. Було весело, адже яка може бути голлівудська посмішка без пісні!

Вільям та представники учнівської ради мали можливість відвідати цікаві місця Фастова. Вчитель Головань Л.М. провела цікаву екскурсію англійською мовою.

Щодня діти мали змогу спілкуватись з ним англійською мовою під час уроків та "Speaking club".

Переглядів: 33 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0