Головна » 2018 » Січень » 29 » Гості в школі
Гості в школі

26 січня 2018 року в Фастівській СЗОШ І-ІІІ ст №4 пройшов WINTER ENGLISH CAMP. Завдяки координаторам Владу Єрмолову та Ігорю Тимощенку учні 8-11 класів провели весь день з волонтерами зі США Ліз Торес, Джонатаном Ортега та Денешією Проктор. Робота проходила в великих і малих групах. Максим Куліков, Софія Хомутова, Олег Ланець, Кирил Мартинюк та Марія Порвіш були асистентами американських вчителів та допомагали їм проводити заняття. Учні в цікавій формі засвоювали ідіоми, розучували пісні, відгадували загадки та просто отримували задоволення від спілкування!

Після закінчення мовного табору вчителі та учні школи подякували іноземним гостям за гарно проведений день та вручили їм сертифікати подяки.

Переглядів: 86 | Додав: scholian | Рейтинг: 5.0/1