Головна » 2017 » Вересень » 26 » Гості в школі
Гості в школі

21 вересня 2017 року до нашої школи завітали експерти від Ради Європи – Григорій Борщ та Паоло Гругнола. Зустріч проходила виключно англійською мовою. Оскільки учні нашої школи досконало вивчають англійську мову, то перекладач був не потрібен.  Присутні цікавилися змінами демократичних цінностей в Україні, організації навчального процесу в освітніх закладах країн Ради Європи та залучення громадян до прийняття управлінських рішень. В цій конференції брали участь учні 9-А, 10-А , 10-Б та 11 класів нашої школи. Особливо активними в обговоренні демократичних питань були Олег Ланець, Максим Куліков та Софія Хомутова, які показали обізнаність в обговорених питаннях та високий рівень знань англійської мови.

Учні були задоволені зустріччю та запрошували відвідати їх знову.

Олександра Сіранчук, учениця

Переглядів: 227 | Додав: scholian | Рейтинг: 5.0/1