Головна » 2018 » Червень » 15 » GoCamp
GoCamp

Команда Red Arrows, яка долучилася до Всеукраїнської програми літніх мовних таборів GoCamp 2018 працювала над суспільно-корисним проектом протягом 2х тижнів мовного табору на базі Фстівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням іноземних мов. У складі команди працювали 9 кемперів під керівництвом вчителя іноземних мов Батєхіної Тетяни Борисівни.

Темою проекту, на основі проведеного опитування громадян міста, учнів школи, було обрано розроблення та виготовлення українсько-англійських буклетів для закладів сфери обслуговування місцевого населення таких як: банківські установи (а саме: ОщадБанк, ПриватБанк, Райфайзен Банк Аваль, Альфа-Банк), найбільші торгові центри (а саме: ФОРА, Фуршет, ЕкоМаркет та Сільпо), кафе та ресторани («Сита Миша», «Десерт», «Garage», «Korizza», «Natalo», «Hard Coffee», «San Angelo» та «Beef Burgers»), аптеки («Космо», «Копійка», «Пан Аптекар», «Аптека Низьких Цін», «Бажаємо Здоров’я»), маршрутні таксі за напрямком «Київ – Фастів»/«Фастів – Київ» та залізничний вокзал міста Фастів.

Головною метою проекту було поставлено: 1) залучити фастівчан до вивчення англійської мови та 2) зробити місто туристично-привабливим, розробивши українсько-англійські буклети для користування у всіх вище згаданих установах.

Перше, з чого почалася робота, це складання запитань для анкетування громадян Фастова. Друге, безпосереднє виготовлення буклетів (створення свого LOGO, handmade дизайну та пошук інформації тематичного лексичного змісту). На останок, кемпери Фастівської СЗОШ №4 розповсюдили по 3-4 екземпляри свого продукту у всі заклади сфери обслуговування клієнтів.

Результати: найголовнішим і найціннішим для кемперів було робота в згуртованій, позитивній, толерантній команді заради спільної мети, вдосконалюючи свої навички, в першу чергу,  з англійської мови, кооперації, комунікації, встановлення задач та організації своєї роботи. Дитяча волонтерська робота була високо оцінена керівниками закладів, особливо ОщадБанку, ПриватБанку, Сільпо, Фуршет, Космо Пан Аптекар, Бажаємо Здоров’я,  Beef Burgers та в знак подяки дітям були вручені символічні подарунки.

Після проведеного опитування та відвідування закладів, діти 13-річного віку зробили висновок, що місцеві жителі мають певний комунікаційно-соціальний бар’єр, який сподіваються покращити подібними суспільно-соціальними заходами.

Велика подяка команді лідерів Red Arrows! Щиро вдячні громадянам міста, керівникам закладів, з якими мали можливість зустрітися та бажаємо незабутніх вражень про літо 2018!

Тетяна Батєхіна, вчитель англійської мови Фастівської СЗОШ№4

Переглядів: 58 | Додав: scholian | Рейтинг: 5.0/1