Головна » 2017 » Квітень » 7 » Фестиваль проектів
Фестиваль проектів

23 березня в НВК «ЛІТ-СЗОШ І-ІІІ ст. №9» відбувся міський фестиваль навчальних проектів.

Учні 6-А та 8-х класів СЗОШ №4 представили проект з робочою назвою "Звідки прилетіла бульбашка?", в ході якого досліджували мило фабричне та порівнювали його з милом власного виробництва за критеріями - склад, ціна, популярність. Результат проекту - 22 ароматних, різнокольорових, безпечних для здоров'я дітей екземплярів мила hand-made, котрі наші учні презентували вихованцям Фастівського навчально-реабілітаційного центру. Проект посів І місце у номінації "Healthy Lifestyle", а робота учнів відзначилася грамотою Управління освіти і науки виконавчого комітету Фастівської міської ради. Керівники проекту: вчителі англійської мови - Тетяна Батєхіна та Наталія Абрамцева.

Переглядів: 163 | Додав: scholian | Рейтинг: 5.0/1