Головна » 2017 » Травень » 25 » Джура
Джура

20 та 21 квітня 2017 року проводилася міська дитячо-юнацька військово-спортивна гра Українського козацтва «Сокіл» («Джура»). Учні 9-11 класів Фастівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов теж взяли участь в цій грі.

Уся гра проводилася в 11 етапів: «Впоряд», «Рятівник», «Відун», «Перетягування линви», «Стрільба», «Ватра», «Теренова гра», «Орієнтування», «Таборування», «Добре діло», «Розпалювання вогнища».

Учасники активно брали участь у змаганнях, відчувався колективний   дух та підтримка. Нажаль, ми  не зайняли призового місця, хоч  кожен з команди робив все можливе в конкурсах, щоб принести заповітні бали. Зате для молоді це хороший досвід, який буде корисний в майбутньому житті. Найбільше учням сподобались конкурси: «Таборування», «Відун», «Теренова гра», «Орієнтування».

Учням вручили заохочуючи призи: туристичну палатку та казанок. Усі  повернулись до рідних домівок, хоч і втомлені, але задоволені від участі в грі.

Переглядів: 132 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0