Головна » 2014 » Грудень » 20 » Допомога АТО
Допомога АТО

Хоча й воювати, допомагати фінансово чи бути активним волонтером нам не дозволяє вік, ми знайшли спосіб висловити свою підтримку українським солдатам у цей нелегкий час, підняти бойових дух та подарувати відчуття свята! Тому сьогодні в нашій школі незвичайний день! Адже незабаром свято Миколая та Різдвяні свята. Учні 2-5-х класів вирішили привітати бійців солодощами, створеними власними руками. Вже з самого ранку закипіла робота. З любов'ю, старанно розкачували тісто, вирізали формочками. Потім печиво розмальовували. Робота кипіла. Не було навіть часу на гру. Все по дорослому. Результатами були всі задоволені.  Першачки плели мотанки-обереги та малювали картини. Кожний зробив свій внесок у перемогу. Вже сьогодні перша партія печива поїхала на схід. А ми вчителі пишаємося своїми учнями-патріотами!

Переглядів: 276 | Додав: NoRbbb | Рейтинг: 0.0/0