Головна » 2018 » Травень » 8 » Добре діло
Добре діло

Акція «Добре діло»продовжується...
Учні 10-А класу відвідали людей пенсійного віку і допомогли привести в порядок земельну ділянку, провели обрізку дерев у садку, фарбували огорожу, рубали дерева, садили квіти, упорядковували двір.

На передодні свята відвідали ветерана Другої світової війни Собіянського Бориса Андрійовича. Діти допомогли йому скопати землю для посадки городніх культур.

В рамках акції «Добре діло» учні 10-А класу відроджують традиції й обряди українців. Впродовж року школярі провели такі свята: "Покровонько, Покровонько, покрий мою головоньку", День Святого Миколая, Масляну, Шевченко в нашому домі, Великдень.
Підсумовуючи сказане,хочу зазначити,що діти впродовж року старанно працювали,вміло поєднували навчання з добрими справами.Проводячи цікаві заходи, вони прилучали учнів з усієї школи до збереження й примноження народних традицій та обрядів, проникаючи вглиб народної пам‘яті культури українського народу.
На Україні ніколи не залишали сам на сам людей літнього віку,завжди допомагали тим,хто цього потребує.І ось учні 10-А класу продовжують цю традицію,приходячи на допомогу ветеранам. Це достойно великої поваги до наших школярів.

Переглядів: 25 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0