Головна » 2017 » Жовтень » 31 » Бібліотека
Бібліотека

В рамках проведення Місячника шкільних бібліотек  «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»  у СЗОШ І-ІІІ ст.№4 з поглибленим вивченням іноземних мов було проведено такі заходи:

1. Бібліотечний урок на  тему «Правила пожежної безпеки» для учнів 5 клас.
  2. Оформлено книжкову поличку «Зірки олімпійського спорту України»
  3. Бібліотечний урок на тему: « Правила дорожнього руху». Учні 3-Б класу активно відповідали на запитання  і розповідали свої історії
  4. Після перегляду мультфільму «Фіксики» учні 3-х і 4-х класів радо вітали Сімку і Нолика, які провели вікторину «Що я  знаю про здоровий спосіб життя».
  5. Бібліотечний актив підготував агітбригаду «Азбука здоровя». Діти 1-3-х класів виконували зарядку, ознайомились із азбукою здоровя.
  6. Учні 2-х класів взяли  участь   у конкурсі   малюнків   «Я обираю здоров’я».
  7. Учні 10-х класів прослухали лекцію на тему «Пастка для молоді», яку прочитала лікар-нарколог Передерій Г.О.
  8. Фотоконкурс «Активні читачі – активний відпочинок»
  9. Відеоролик « Читачі шкільної бібліотеки за здоровий спосіб життя»

Переглядів: 99 | Додав: scholian | Рейтинг: 0.0/0