Учні, завдяки яким, про нашу школу знають в Україні та світі

Ян Кум (нар. 24 лютого 1976, Київ, Українська РСР) - американський підприємець і програміст, співзасновник і CEO месенджера WhatsApp (2009). Народився в Києві єдиною дитиною в єврейській родині, виріс у Фастові Київської області Української РСР. Емігрував до США в 1992 році з матір'ю і бабусею; жив у Маунтін-В'ю. Батько помер в 1997 році, мати в 2001 році. Кинувши університет, Кум поступив на роботу в Yahoo, де познайомився з Брайаном ЕКТОН і працював до 2007 рік.
У листопаді 2014 Ян пожертвував мільйон доларів проекту FreeBSD, що стало найбільшим в історії проекту FreeBSD пожертвуванням, розмір якого перевищив річний бюджет FreeBSD Foundation. Ян Кум використовує FreeBSD вже більше десяти років, у тому числі в компанії Yahoo! і в серверній інфраструктурі сервісу WhatsApp.

Тютюн Антон Олександрович

2000 - АКБ "Укрсоцбанк" - економіст 2-ї категорії - заступник директора Центру роздрібного бізнесу. 2008 - 2010 - заступник голови правління з роздрібного бізнесу, член правління ПАТ "БТА-Банк". 2010 - заступник голови правління ВАТ "Ощадбанк" - директор департаменту роздрібного бізнесу. На 5 квітня 2013 обіймає посаду заступник голови правління «Ощадбанку».

Кудряшов Володимир Михайлович

Генеральний директор ТОВ «Компанія «Юнівест Маркетинг» розпочала свою діяльність в червні 1994 року невеличкою групою з 4 ентузіастів і стала одним з лідерів в видавничо-поліграфічної галузі України. Зараз в компанії працює більше 700 чоловік. До її складу входять три бізнес-одиниці: Юнівест Медіа, Юнівест Принт, Юнівест ПреПресс і підрозділи загальнокорпоративного рівня.

Зарубін Олександр Леонідович

2003-н.вр .: ЗАТ "Ренова", генеральний директор;  2002-2003: головний радник глави Республіки Комі; 2000-2002: заступник повпреда президента РФ у Приволзькому федеральному окрузі; 1999-2000: Пенсійний фонд РФ, радник голови правління; 1999: ВАТ "Тюменська нафтова компанія", віце-президент (радник) голови правління; 1997-1998: Пенсійний фонд РФ, радник голови правління, і. о. заступника голови правління; 1994-1997: банк "Комі соціальний банк", заступник голови правління, перший заступник голови правління, голова правління; 1993-1994: Рада Міністрів Республіки Комі, провідний спеціаліст секретаріату першого заступника голови; 1988-1993: працював на різних посадах в Республіці Комі; 1986-1988: служба в Збройних Силах в Південній групі військ в Угорщині.

Ольшевський Олександр Анатолійович

Заступник Керівника Адміністрації, Член Виборчої комісії Республіки Комі; народився 27 лютого 1968 в м Фастові Київської області; закінчив Фастівську середню школу №4, 1991 р закінчив Вище прикордонне військово-політичне училище; в 1997 р - Північно - Західну академію держслужби та управління за спеціальністю "менеджер"; 1991-1994 рр.- служба в прикордонних військах; 1994-1995 рр. - Інженер, заступник директора з постачання і збуту МП "Бінар"; 1995 - прес-секретар КБ "Комі соціального банку"; 1995 - 2002 рр. - Помічник Голови Держради Республіки Комі; з 2002 р Помічник Глави Республіки Комі, заступник Керівника - Керуючий Справами Адміністрації Глави Республіки Комі і Уряду Республіки Комі; член Виборчої комісії Республіки Комі з правом вирішального голосу складу 2007-2010 рр. від виборчого об'єднання Регіонального відділення Політичної партії "Справедлива Росія: Батьківщина / Пенсіонери / ЖИТТЯ" в Республіці Комі; оголошено подяку Голови ЦВК Росії за успішну роботу з підготовки та проведення міжрегіонального семінару "Практика роботи виборчих комісій суб'єктів Російської Федерації з використання нових інформаційних технологій"; одружений, має двох синів і дочку.

Олекса́ндр Шапі́ро (рос. Шапиро Александрангл. Aleksandr Shapiro; * 1 січня 1969 року, Владивосток,СРСР) — український кінорежисер, сценарист, продюсер.

З 2000 року знімає повнометражні фільми - на перший же з них "Цикута" звернули увагу цінителі кіно. Фільми А. Шапіро були неодноразово представлені на престижних МКФ як БерліналеКанн-2008. А. Шапіро - лідер артхаузного і авторського кіно України та Європи. Мешкає і працює у місті Києві.

Гончар Сергій Олексійович народився 25 квітня 1968 року у місті Фастові. З 1975 по 1985 рік навчався в Фастівській середній школі №4. У 1985 році  поступив до Київського Національного авіаційного  університету. Після  першого курсу був призваний до рядів радянської армії в м. Ахтубінськ, де прослужив два роки. Потім продовжив навчання в університеті. Сергій Олексійович довгі часи працював головним логістом в «Зерно-торгівельній компанії» в місті Києві.  З 2009 року засновник компанії  ​«Транспорт Альфа».

Корнієнко Володимир Олександрович - кандидат сільськогосподарських наук, доцент. Херсонський  державний аграрний університет.
Кількість наукових та навчально-методичних праць – 110
Тематика НДР: Відтворення та вирощування осетроподібних; спрямоване формування іхтіосистем.
Викладає дисципліни: Екологія риб; Загальна екологія; Сировинна база галузі рибництва; Методики рибогосподарських досліджень; Біоресурси гідросфери; Промислова розвідка гідро біонтів

Щетинін Дмитро Валентинович, полковник, начальник юридичного  Управління Національної Гвардії України